Nowe wiosenne stylizacje 2020

Nowe wiosenne stylizacje 2020

Zapraszam Was na wiosenne sesje noworodkowe. Zobaczcie co nowego przytowałam na ten piękny, kolorowy czas.

Kwiatowe sesje noworodkowe to moja pasja. Uwielbiam zdjęcia dzieci w otoczeniu świeżych kwiatów, w jasnych pastelowych kolorach. Świeżej zieleni... Moja szafa akcesoriow do sesji noworodkowych pęka w szwach i co chwilę kupuję przeróżne nowości aby zaskakiwać Was coraz nowszymi stylizacjami.

Na nadchodzący sezon przygotwałam dla Was kolekcję pięknych stylizacji, akcesoriów, teł i ubranek, które pozwolą nam sworzyć piękne pamiątki dla Was i Waszych rodzin.

wiosenne stylizacje sesja noworodkowa

fot. wiosenna sesja noworodkowa

Świeże rozsypane kwiaty, delikatne pastelowe owijki do sesji dziewczęcych, to to co lubię najbardziej. Do tego delikatne kwiatowe opaseczki i stylizacja noworodkowa jest kompletna.

sesja noworodkowa warszawa. stylizacja dla chłopca

fot. chłopięca stylizacja noworodkowa

Nie byłabym mamą dwóch chłopaków, gdybym nie zadbała o delikatne pastelowe stylizacje także dla chłopców. Dbam i o to aby każda mama chłopca znalazła u mnie coś dla siebie. Jeśli nie chcesz rezygnować z kwiatowych stylizacji, które mogą wydawać się typowo dziewczęce, pamiętaj, że wystarczy, że ubierzemy Twojego synka w typowo chłopięce ubranie, spodenki na szelkach, czapkę krasnoludka etc. aby mały krasnal wygłądał super nawet w otoczeniu słodkich kwiatów.

wiosna chlopiec noworodek warszawa

Te i wiele innych możłiwości czekają na Was w moim studio. Są kolorowe łóżeczka, misy i koszyczki - najpiękniejsze akcesoria do sesji noworodkowych w Warszawie :)

spring stylizacje sesja noworodkowa warszawa

fot. wiosenne stylizacje do sesji noworodkowych

wiosna stylizacja do sesji noworodkowej
fot. wiosenne akcesoria do sesji noworodkowych

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE

 

Related Articles

Świąteczne studio do sesji zdjęciowych

Świąteczne studio do sesji zdjęciowych

STUDIO fotografii noworodkowej

STUDIO fotografii noworodkowej

A jaka będzie Twoja sesja noworodkowa?

A jaka będzie Twoja sesja noworodkowa?