Kwiatowa sesja brzuszkowa w studio w Warszawie.

Kwiatowa sesja ciążowa to moja pasja. Uwielbiam otaczać Was kwiatami, niezależnie od pory roku. Zdjęcia ciążowe z użyciem świeżych kwiatów emanują radością, podkreślają szczęście z oczekiwania na spotkanie z dzieciątkiem. Uprzedź mnie, że marzą Ci się takie zdjęcia, przygotuję dla Ciebie posłanie z kwiatów i pasującą sukienki lub tkaniny.

Image

Sesja ciążowa - kąpiel w mleku i kwiatach.

Sesja ciążowa w mleku i kwiatach to prawdziwy wyróżnik mojego studio. Specjalnie dla Was, urządzając studio, zaplanowałam piękną, kameralną lazienkę z fotogeniczną wanną, w której będziesz prezentować się zjawiskowo. Takie zdjęcia możemy wykonać także na sesji noworodkowej, gdzie mama układa się do kąpieli z dzieckiem lub trzyma maleństwo na swoich dłoniach. Przykłady zdjęć możesz zobaczyć w Galerii Noworodkowej.

Sesja ciążowa czarno białe zdjęcia

Sesja ciążowa w moim studio w Warszawie jest szyta na miarę. Jeśli podobają Ci się czarno-białe, klasyczne zdjęcia ciążowe, eksponujące Twoją figurę i rosnący brzuszek, zapraszam do mnie. Zapewniam różnorodne stroje dopasowane do charakteru czarno białej fotografii ciążowej. Czarne body, sukienki, koszule. Nie musisz sama kupować strojow do zdjęć, po wcześńiejszym ustaleniu będą na Ciebie czekały na sesji.

Czarno-biała fotografia ciążowa to także bardzo klimatyczne i intymne zdjęcia. Często wykonuję akty ciążowe, gdzie modelka ubrana jest tylko w światło i cień, a właściwie więcej cienia aby osiągnąć smaczny,zmysłowy i tajemniczy efekt.

Fotografia ciążowa z partnerem

Kolory! Wzorzyste tła do sesji ciążowych, kolorowe sukienki i powiewające tkaniny do otulania ciążowego brzuszka. Takich akcesoriów możesz oczekiwać na sesji w moim studio. Opowiedz mi, co lubisz, czy minimalizm, czy może kwiatowy przepych. Zdjęcia ciążowe powinny odzwierciedlać Ciebie, Twój charakter, nastrój w czasie ciąży. Zdjęcia w studio dają bardzo duże pole do popisu :)

Różnorodne sukienki do sesji ciążowych
są dostępne w studio.

Naturalne ujęcia, ciążowa sesja zdjęciowa z partnerem.

Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to także czas na zdjęcia z przyszłym tatusiem. Chcoć Panowie często są nieśmiali, mówią, że nie lubią zdjęć, nie potrafią pozować, to warto nad nimi popracować i przekonać ich, że ta chwila wysiłku pozwoli przekazać dziecku wyjątkową pamiątkę z okresu ciąży. Staram się aby ich praca byla dla nich jak najlżejsza, aby głównie przytulali się do modelki spoglądali w stronę brzuszka lub w oczy partnerki.  O strój dla partnera zadbajcie jeszcze przed sesją, w zależności od planowanych kreacji ciążowych dla mamy, trzeba odpowiednio przygotować tatę.