Witaj, nazywam sie Dominika Skrzypek.

 

Znalazłam się tu z miłości do dzieci i fotografii. Do cudownego czasu dzieciństwa, który tak szybko przemija i do kobiecości, która wyzwala się gdy stajemy się matkami.

Wszystkie te ulotne obrazy, małe paluszki i noski, pierwsze uśmiechy, nieśmiałe kroki, kochające spojrzenie rodziców, staram się uchwycić na zdjęciach. Te momenty, które wywołują w rodzicach łzę wzruszenia a na pięknych zdjęciach są wspaniałą pamiątką na całe życie.

Kocham swoją pracę za kontakt z cudownymi małymi istotkami i ich rodzicami, którzy wchodzą właśnie w nowe role, ze wspaniałymi kobietami, które chcą być jeszcze wspanialszymi matkami. Za uśmiech, który pojawia się gdy przygotowuje do druku zdjęcia małych paluszków.

Sama jestem mamą trójki dzieci, więc wiem, jak ważne jest bezpieczeństwo dzieci. Ćwicząc na swoich osobistych modelach nabrałam pewności w ruchach i delikatności, która sprawia, że dobrze pracuje mi się z noworodkami. A już po kilku latach treningu poradzę sobie także z ruchliwym dwulatkiem i humorzastym starszakiem podczas sesji dziecięcych.

Fotografią noworodkową i ciążową zajmuję się od 2015 roku.  Powierzając mi swoją sesję zdjęciową macie pewność, że możecie polegać na moim doświadczeniu w obchodzeniu się z najmłodszymi modelami.

Decydując się na sesję ze mną możecie być pewni, że zadbam o najdrobniejszy szczegół sesji. Od ubranek i opaseczek począwszy, przez koszyczki, skrzyneczki i kocyczki po miłą atmosferę w studio zaaranżowanym na potrzeby zdjęć rodzinnych.

Zapraszam na sesję do mojego studio w Warszawie.
Razem przygotujemy wspaniałe pamiątki z każdego cudownego momentu, który właśnie przeżywacie.
Image

Jeśli chcecie poznać mnie troszkę lepiej zapraszam do obejrzenia mojego występu w Dzień Dobry TVN, gdzie na kanapie z Izabelą Janachowską, opowiadałyśmy o różnych odcieniach sesji ciążowych.

LINK - > https://dziendobry.tvn.pl/a/ciazowa-sesja-izabeli-janachowskiej

Image

Trendy w fotografii noworodkowej. Taki był temat spotkania w Pytaniu na śniadanie z Marzeną Rogalską i Tomaszem Kamelem w lutym 2017 roku. Wraz moją bliską koleżanką i klientką  Anią opowiadałyśmy jak przedstawiają się nasze osobiste oraz globalne trendy obowiązujące w tym okresie w fotografii noworodkowej. Trochę się zmieniło od tego czasu, ale w przyjemnością wspominam ten dzień.

LINK -> https://pytanienasniadanie.tvp.pl/29130449/sesje-noworodkowe-nadal-w-modzie?fbclid=IwAR1Xh7K30tcP1QtKaXW1RMsP6qV0BVUBvjMgvCHYfTFIkKc9XNx7mRo8BR8

Jestem na Instagramie

Więcej najnowszych zdjęć znajdziesz na moim profilu na Instagramie. Zapraszam!