A jaka będzie Twoja sesja noworodkowa?

A jaka będzie Twoja sesja noworodkowa?

 Zobacz jakich stylizacji możesz oczekować na swojej sesji.

Każde nowonarodzone dziecko jest inne, każde jest wyjątkowe. Rodzice czekają na nie z różnymi marzeniami, planami, stoją u progu nowego życia z dzieckiem u boku.
Mam przyjemność spotykać ich w tym wyjątkowym momencie w życiu, dlatego tak bardzo lubię oferować im różne możliwości na moim poletku sesji noworodkowych. Zapraszam do zobaczenia, przed jakim wyborem stawiam świeżo upieczonych rodziców.

W mojej galerii zdjęć noworodkowych znajdziecie wiele zdjęć, które w tym poście chciałam podzielić na kategorie, aby ułatwić Wam rodzicom zaplanowanie Waszej indywidualnej sesji.NATURALNE SESJE NOWORODKOWE

Te najprostsze, gdzie nic nie odciąga uwagi od dziecka. Gramy delikatnym tłem, tkaninami do otulania maluszka. Zdjęcia są naturalne, pozycje dziecka również. To chyba najbardziej ponadczasowy styl zdjęć, który nigdy nie wyjdzie z mody.
W wersji dla dziewczynek czasem nie mogę sobie odmówić drobnej opaseczki, która podkreśli jej urodę :)

08 sesja noworodkowa warszawa

66k sesja noworodkowa warszawa

305 fotografia noworodkowa warszawa

1506b fotografia rodzinna niemowleca warszawa

Noworodkowe zdjęcia z rodzicami to punkt obowiązkowy każdej mojej sesji. Wykonuje je niezależnie od wybranego pakietu, bo wierzę, że jest to cudowna pamiątka dla dziecka. Ono będzie miało tysiąc zdjęć zanim skończy miesiąc a tych z obojgiem rodziców? Przy dobrych wiatrach może kilka :) 


2803 sesja noworodkowa warszawa
fotografia noworodkowa warszawa 03

RUSTYKALNE ZDJĘCIA NOWORODKOWE

Przygotowując stylizacje do zdjęć rystukalnych wykorzystuję naturaln drewno, rośliny, materiały nawiązujące do tradycji, kojarzące się z sielskim życiem na wsi. Inspiracje do takich zdjęć dziecięcych czerpię z podróży, z wakacji na wsi, zawsze wracam do domu z jakimś vintage gadżetem, który idealnie sprawdza się w fotografii bobasków. Najlepszymi reprezentatami tej kategorii są zdjęcia na starych deskach, gniazda z naturalnych gałązek, łóżeczka ze starych dech. Sentymentalne :)

1701 sesja noworodkowa warszawa

wiosenna sesja noworodkowa warszawa
majA sesja noworodkowa warszawa
czer1 sesja noworodkowa warszawa
kocyk sesja noworodkowa warszawa
DZIEWCZĘCE - KWIATOWE SESJE NOWORODKOWE

Kwiaty, koronki, opaseczki, płatki róż. To zdecydowanie najszersza kategoria w moim portfolio fotografa noworodkowego. Uwielbiam zdjęcia w kwiatach, koronkowe ubranka, delikatne owijki, wszystko, co podkreśla naturalną urodę nowonarodzonych dziewczynek. Sama jestem mamą dwóch chłopców, więc ogromną przyjemność sprawia mi dobieranie delikatnych tkanin, szycie ubranek, przebieranie w kwiatach - dla odmiany od twardych i hałasującyh autek które mam na co dzień w domu :) Poniżej kilka przykładów zdjęć noworodków w kwiatach:

serce fotografia noworodkowa warszawa

09b sesja noworodkowa warszawa

902b fotografia noworodkowa warszawa

902 fotograf noworodkowy warszawa

dziewczynka sesja noworodkowa

2703b fotograf noworodkowy warszawa

Kwiaty1 sesja noworodkowa warszawa

Kwiaty2 sesja noworodkowa warszawa

motyl sesja noworodkowa warszawa

902f fotografia noworodkowa warszawa

MISIOWE SESJE NOWORODKOWE

Misie, to chyba jedyne przebrania jakie oferuję najmłodszym modelom. Nie znajdziecie u mnie lewków, piesków, kotków czy innych mniej lub bardziej futerkowych istot - tylko misie. :) Uważam je za ponadczasowe, słodkie, będące symbolem dzieciństwa, dlatego moja rodzina mini misiów, które układam z dziećmi do snu jest coraz bardziej okazała. Poznajcie niektóre z moich misiów z najsłodszymi modelami:

2209 sesja noworodkowa warszawa

1401 fotograf noworodkowy warszawa

2601 sesja noworodkowa warszawa

1110 sesja noworodkowa warszawa

0808 sesja noworodkowa warszawa

1407a fotografia noworodkowa warszawa

ARTYSTYCZNE ZDJĘCIA NOWORODKOWE

Jedno ujęcie, piękna forma. Uwielbiam takie zdjęcia dzieci. Są idealne na fotobraz do pokoju dziecka lub salonu. Jedyne i wyjątkowe.

roza sesja noworodkowa warszawa

listki sesja noworodkowa warszawa

indianin sesja noworodkowa warszawa

piorko sesja noworodkowa warszawa

2211 fotograf noworodkowy warszawa

retro3 sesja noworodkowa warszawa

twins sesja noworodkowa Warszawa

FUTERKOWE SESJE NOWORODKOWE

Zdjęcia dzieci na futerku są niemal punktem obowiązkowym moich sesji zdjęciowych. Są bardzo wygodne dla maluszków, cieplutkie i podkreślają ich naturalną słodycz. Znajdziecie u mnie naturalną owczą wełnę o cudownie kremowej barwie i mięciutkim włosiu, kilak kolorów włoskiego flokatti, w którym maluszki zapadają się jak w puchu i inne kolorowe futerka, aby spełnić kolorowe marzenia każdego z rodziców. Na futerkach najczęściej zaczynamy sesję, takie wygodne ułożenie dziecka, często w połączeniu z owijką, pozwala maluszkowi przyzwyczaić się do nowego otoczenia , mi wyczuć jego młody temperament i zrobić pierwsze słodkie zdjęcia. Takie jak te:002 Sesja dziecieca warszawa

2202 sesja dziecieca warszawa

008 Sesja noworodkowa warszawa

Futerkowe stylizacje są też idealne do zangażowania do zdjęć rodzeństwa. Kilkulatki uwielbiają wskakiwać na moją poduchę do pozycjonowania noworodków... i zeskakiwać z niej, i wskakiwać z powrotem :)

081 sesja noworodkowa warszawa

2008d sesja rodzinna warszawa

0808b sesja noworodkowa warszawa

2701 fotograf noworodkowy warszawa

ZDJĘCIA W NATURZE

Zdjęcia, które wbrew nazwie tworzę w domowym zaciszu, w pochmurne dni, kiedy wyobraźnia mnie poniesie :)

summer sesja noworodkowa warszawa

onthetree sesja noworodkowa warszawa

natura sesja noworodkowa Warszawa

Jak widzicie pomysłów na sesje noworodkowe mi nie brakuje. W moim studio w Warszawie mam już bardzo pokaźną kolekcję futerek, tkanin, owijek we wszytskich kolorach tęczy słodkich małych ubranek dla małych dziewczynek i małych chłopców. Ale to tylko baza do zdjęć :)

Jak tak przysiadłam nad moim dotychczasowym portfolio, to mogłabym jeszcze długo tworzyć kategorie dla tych zdjęć, zastanawiać się, które lubię najbardziej, ale prawda jest taka, że piękno tkwi w różnorodności i z przyjemnością tą różnorodność eksploruje, stale poszukując nowych akcesoriów, tkanin, pojemniczków. 

Nie wiem czy pomogłam czy utrudniłam wybór. Sesje zdjęciowe u mnie są szyte na miarę, więc możemy wybierać z każdej z tych umownych kategorii. Pamiętajcie też proszę, że nie wszystkie zaplanowane akcesoria mogą się spodobać maluszkowi, nasze kilkudniowe maleństwa często mają już swoje zdanie i to one wyznaczą nam co im się podoba i w czym dobrze się czują. :)

Zapraszam serdecznie 

Related Articles

Świąteczne studio do sesji zdjęciowych

Świąteczne studio do sesji zdjęciowych

STUDIO fotografii noworodkowej

STUDIO fotografii noworodkowej

Kąpiel w mleku i kwiatach w moim studio.

Kąpiel w mleku i kwiatach w moim studio.