Plenerowa sesja ciążowa

Plenerowa sesja ciążowa

Moja osobista sesja ciążowa w pięknych pienińskich klimatach. Zobacz więcej zdjęć. 

 Podobno szewc bez butów chodzi, ale nie... nie ja :) Mimo, że wykonałam już chyba tysiące sesji ciążowych, dla mnie osobiście była to pierwsza sesja ciążowa. Przy moich dwóch synkach nie było jeszcze mody na brzuszkowe sesje zdjęciowe, żadna koleżanka nie podsunęła takiego pomysłu i z dwóch poprzednich ciąż mam tylko kilka zdjęć z ręki, w windzie :) i jakieś w locie z wakacji.
Powiem Wam szczerze, że bardzo zazdrościlam moim klientkom ich zdjęć. Uchwycenia ich w tym wyjątkowym okresie, skupienia się na nich i ich emocjach. Na tuleniu ciążowego brzuszka, które będą mogłby potem pokazać swoim dzieciom i opowiedzieć im o oczekiwaniu na nie.

Moja sesja przypadła naturalnie w okresie urlopu w Pieninach, nad pięknym zalewem Czorsztyńskim. Otoczenie gór, wody, piękne zachody słońca nad zalewem, stworzyły dla mnie idealne warunki do zdjęć.

pregnancy outdoor photography sesja ciazowa warszawa 1

fot.1 plenerowa sesja ciążowa - Zalew Czorsztyński

Zdjęcia wykonał mój mąż, na codzień strateg ale hobbistycznie fotograf modeli samochodowych. Dla odmiany miał do fotografowania naturę ożywioną, nawet podwójnie ożywioną :)

Po słowackiej stronie Tatr zatrzymaliśmy się w drodze powrotnej ze szlaku. Zdjęcia ciążowe na tle gór wyszły nam fajnie, mimo braku odpowiedniej kreacji :) Tu w prostej czarnej sukience brzuszkowej.

pregnancy outdoor photography 2 sesja ciazowa

fot.1 plenerowa sesja ciążowa - Tatry słowackie

Sesja ciążowa o zachodzie słońca, płynne wejście do jeziora. Zdjęcie wykonane o złotej godzinie, w tym przypadku około 19tej, kiedy słońce chyliło się już ku zachodowi. W oryginale niemal prześwietlone, wymagało trochę dodatkowego zachodu w photoshopie aby wyłonić postać ze świetlistej poświaty.

pregnancy outdoor photography 3fot.3 plenerowa sesja ciążowa - sunset pregnancy photography

pregnancy outdoor photography 5

fot.4 plenerowa sesja ciążowa - sunset pregnancy photography

Zawsze podobały mi się zdjęcia plenerowe w wodzie, wymagają pewnych poświęceń :) Dłuższej chwili przygotowań i ustawiania światła, zanim staniemy w pełnej krasie w wodzie i sukienka nasiąknie wodą.

pregnancy outdoor photography 9

pregnancy outdoor photography 4

fot.5&6 sunset pregnancy photography

 

A tutaj mój fotograf ciążowy. Po drugiej stronie obiektywu stanął tym razem nasz starszy synek Patryk. W końcu córeczka będzie chciała zobaczyć nie tylko mamę z brzuszkiem ale i tatusia :)

pregnancy outdoor photography 8

fot.7 sunset pregnancy outdoor photography

pregnancy outdoor photography 5

fot.8 sunset pregnancy outdoor photography

Ostatnie zdjęcia z tej części sesji to zdjęcia na pięknej łące. Poszukiwałam łanow zbóż do mojej sesji ciążowej, ale nie znaleźliśmy dogodnej lokalizacji a ta byla wystarczająco zachwycająca.
Tym razem wyposażona w sukienkę ciążową z mojego studio i kwiecisty wianek od mojej ulubionej florystki Handmadebyencza. LOVE

pregnancy outdoor photography 6

pregnancy outdoor photography 7

fot.9 Sesja ciążowa w łanach dzikich zbóż.

Related Articles

Świąteczne studio do sesji zdjęciowych

Świąteczne studio do sesji zdjęciowych

STUDIO fotografii noworodkowej

STUDIO fotografii noworodkowej

A jaka będzie Twoja sesja noworodkowa?

A jaka będzie Twoja sesja noworodkowa?