Kocia sesja noworodkowa

Kocia sesja noworodkowa

Cóż może być słodszego od nowonarodzonych dzieci? Od ich słodkich małych rączek i paluszków u nóżek? Od ziewających usteczek i sennych uśmiechów?

Cóż może być słodszego od nowonarodzonych dzieci? Od ich słodkich małych rączek i paluszków u nóżek? Od ziewających usteczek i sennych uśmiechów?

Chyba tylko te same atrybuty w wydaniu nowonarodzonych kociąt!

4primaaprilis sesja noworodkowa warszawa

Podążając za globalnymi trendami postanowiłam wprowadzić do swojej oferty sesje noworodkowe kociąt. Za oceanem są już bardzo popularne, sesje noworodkowe kociąt to już ugruntowany trend. Koty królują na youtubie, przebijając popularnością najnowsze teledyski Justina Timberlaka. 

Sesje zdjęciowe nowonarodzonych kociąt rządzą się podobnymi prawami do tych dziecięcych. Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sesje z udziałem kociąt:

Kiedy należy ją przeprowadzić?

Sesję noworodkową kociąt wykonuję do 2 miesiąca życia kotka. W odróżnieniu od ludzkich niemowląt znacznie dłużej pozostają plastyczne a senne są w sumie przez całe życie.  W tym okresie ich futerko jest najbardziej puszyste i delikatne, a zawijanie w owijki i układanie w miękkich tkaninkach jest dla nich zupełnie naturalne. Czują się wtedy jak w brzuszki mamy.7primaaprilis sesja noworodkowa warszawa

Jak wygląda sesja noworodkowa kota i jak należy się do niej przygotować.

Zdjęcia kociąt trwają zazwyczaj około 1,5 godziny. W tym czasie wykonuje od 3 do 4 rożnych stylizacji, z wykorzystaniem akcesoriów atestowanych do użycia przy najmniejszych pupilach. Kolorystyka  i dobór akcesoriów jest ustalana przed sesją z "rodzicami". Zdjęcia robimy zarówno w czasie snu kotka jak i przy otwartych oczkach aby w pełni oddać jego piękno i charakter.

Do sesji zapewniam wszystkie potrzebne akcesoria. Atestowane i dezynfekowane po każdym użyciu. Rodzice muszą zadbać tylko o zapas mleczka dla kotka, ulubiony kocyk, zabawkę do zabawiania w czasie zdjęć oraz środki higieniczne do "przewijania".

 sesja noworodkowa warszawa

Czy sesja jest bezpieczna dla kotka?

Oczywiście, bezpieczeństwo w sesjach noworodkowych jest najważniejsze.  Wykorzystując swoje doświadczenie w sesjach dzieci zapewniam delikatną i bezpieczną obsługę kociąt. Przebieg sesji jest wyznaczany nastrojem i indywidualną aktywnością każdego kotka, więc zarówno koek jak i rodzice powinni czuć się komfortowo.

Czy możliwe jest wykonanie zdjęć rodzinnych lub z rodzeństwem?

Zdjęcia rodzinne są ważnym aspektem. Są wspaniałą pamiątką dla całej rodziny więc nie możemy się bez nich obyć. Zdjęcia wspólne są wykonywane w dowolnym momencie sesji, np. wtedy gdy kotek potrzebuje przytulenia.

6primaaprilis sesja noworodkowa warszawa

8primaaprilis sesja noworodkowa warszawa

Jak długo muszę czekać na gotowe zdjęcia?

W czasie każdej sesji wykonuję ok 100-150 zdjęć z której rodzice wybierają 16 lub 24 wyretuszowane ujęcia. Istnieje możliwość zamówienia fotoalbumów, wydruków wielkoformatowych lub fotoobrazów. Na obróbkę potrzebuję ok 2 tygodni.

sesja noworodkowa warszawa

Jaki jest koszt sesji noworodkowej kotka?

Koszty sesji są takie same jak sesji noworodkowej dzieci, można się z nimi zapoznać w zakładce Oferta.

Kiedy należy umówić się na sesję?

Na sesję najlepiej jest umówić się na miesiąc przed planowaną datą spotkania. Dobierzemy wtedy dogodny termin, dopasowany do rytmu dnia kotka.

Zapraszam serdecznie do rezerwacji terminów sesji Waszego maleństwa. Sesja zdjęciowa to nie tylko piękna pamiątka ale także dobra zabawa dla dzieciątka i rodziców.

 MG 3191

sesja noworodkowa

Related Articles

Świąteczne studio do sesji zdjęciowych

Świąteczne studio do sesji zdjęciowych

STUDIO fotografii noworodkowej

STUDIO fotografii noworodkowej

A jaka będzie Twoja sesja noworodkowa?

A jaka będzie Twoja sesja noworodkowa?