Dziewczęca sesja urodzinowa w studio w Warszawie

Dziewczęca sesja urodzinowa w studio w Warszawie

Wesoło, kolorowo i optymistycznie.

Witajcie, poznajcie Oleńkę. Śliczną i nie mniej energiczną panienkę, którą poznałam ponad rok temu - kiedy jeszcze byla w brzuszku swojej mamusi, na naszej pierwszej wspólnej sesji ciążowej.
Mam Oli kwitła w ciąży, a ten malutki owoc, ktory pojawił się na świecie był równie piękny. Sesja noworodkowa Oli odbyła się równo rok temu. 
Nie wiecie jaka to przyjemność, kiedy po sesji ciążowej wraca do mnie rodzina w komplecie :)
To prawdziwy przyilej towarzyszyć im w tych wyjątkowych momentach. Brzuszek, maluszek a teraz rozkoszny i już charakterny roczniak!

pomysl na prezent warszawa

Musicie przyznać, że śliczna z niej dziewczynka a ten uśmiech kradnie serce :)

urodziny prezent warszawa

Na sesjach urodzinowych zazwyczaj głównym gadżetem jest tort urodzinowy, skazany na demolkę, tzw. angielski cake smash. Ola jednak nie podzielała naszego entuzjazmu do niszczenia tortu. Po jednorazowym dotknięciu stwierdziła, że bita śmietana na dłoniach i ubraniu to nie jest to czego w tej chwili potrzebuje :) Tortem wolała nakarmić mamę a sama zarządała sucharka :) I przebrala się w drugą kreację - dostępną na sesje w moim studio. To śliczny bodziak i opaseczka Pin up od Small design.

sesja urodziny dziecieca warszawa

urodziny prezent warszawa

To było bardzo energetyczne spotkanie :) Sesje zdjęciowe dzieci w wieku około roku trwają zazwyczaj od 1 do 1,5 godziny. To godzina bardzo intensywnej pracy, bo małe nóżki potrafią już sprawnie raczkować, czasem chodzić, więc najczęściej spędzam taką godzinę jak na zajęciach fitness. Blisko podłogi, z licznymi wypadami w przód, tył, na boki, ćwierkocząc przy tym do utraty tchu, zmieniając się z kotka, pieska, traktor i inne śmiesznie brzmiące postaci :) A efekty - z takimi ślicznymi modelkami, muszą być super :)

Jeśli masz ochotę na sesję zdjęciową na urodziny Twojego dziecka to zapraszam serdecznie do kontaktu.
A może to pomysł na prezent dla Twojego chrześniaka, siostrzeńca czy bratanicy ? :) Prezent, który przetrwa próbę czasu. 

polecam się :)

Related Articles

Świąteczne studio do sesji zdjęciowych

Świąteczne studio do sesji zdjęciowych

STUDIO fotografii noworodkowej

STUDIO fotografii noworodkowej

A jaka będzie Twoja sesja noworodkowa?

A jaka będzie Twoja sesja noworodkowa?