Fotografia ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, dziecięca

O mnie

Witaj, nazywam się Dominika Skrzypek.
Znalazłam się tu z miłości do dzieci i fotografii. Do cudownego czasu dzieciństwa, który tak szybko przemija i do kobiecości, która wyzwala się gdy stajemy się matkami.

Wszystkie te ulotne obrazy, małe paluszki i noski, pierwsze uśmiechy, nieśmiałe kroki, kochające spojrzenie rodziców, staram się uchwycić na zdjęciach. Te momenty, które wywołują w rodzicach łzę wzruszenia a na pięknych zdjęciach są wspaniałą pamiątką na całe życie.

Kocham swoją pracę za kontakt z cudownymi małymi istotkami i ich rodzicami, którzy wchodzą właśnie w nowe role, ze wspaniałymi kobietami, które chcą być jeszcze wspanialszymi matkami. Za uśmiech, który pojawia się gdy przygotowuje do druku zdjęcia małych paluszków.

Sama jestem mamą dwóch chłopców więc wiem, jak ważne jest bezpieczeństwo dzieci. Ćwicząc na swoich osobistych modelach nabrałam pewności w ruchach i delikatności, która sprawia, że dobrze pracuje mi się z noworodkami. A już po kilku latach treningów poradzę sobie także z ruchliwym dwulatkiem i humorzastym starszakiem podczas sesji dziecięcych.

Cały czas pracuję aby moje zdjęcia były jeszcze lepsze.
Przeszłam szkolenia z bezpiecznego układania noworodków podczas warsztatów z doświadczonymi fotografami z Polski oraz szkoleń organizowanych przez topowych zagranicznych fotografów. Kilka moich prac zostało już wyróżniowych w międzynarodowych konkursach dla fotografów noworodkowych. Z dumą prezentuje te wyróżnienia na blogu, pod tagiem NAGRODY :)

Decydując się na sesję ze mną możecie być pewni, że zadbam o najdrobniejszy szczegół sesji. Od ubranek i opaseczek począwszy, przez koszyczki, skrzyneczki i kocyczki po miłą atmosferę w studio zaaranżowanym na potrzeby zdjęć rodzinnych.

Zapraszam do współpracy na terenie Warszawy i okolic.
Razem przygotujemy wspaniałe pamiątki z każdego cudownego momentu, który właśnie przeżywacie.

single image
single image
single image
single image