STUDIO

STUDIO

Witajcie w moim studio. Przywitam Was ciepło w mojej słonecznej pracowni,

pełnej światła, kolorów i akcesoriów, ktore rozczulą nie jedno serce.
Przygotowania do powstania mojego studio trwały niemal dwa lata, od momentu podjęcia decyzji, że to już czas znaleźć własne lokum, przez wybór idealnego lokalu, potem wiele tygodni rozmyślania jak go rozpanować, które ściany zburzyć a jakie zbudować, na końcu najprzyjeniejsze ale nie najprostsze - urządzanie!

W mojej wizji studio fotografii noworodkowej, ciążowej i rodzinnej, musi spełniać wiele fukcji. Przede wszystkim musi być bepiecznym miejsce, w którym moi klieci będą się czuli zrelaksowani, mali milusińscy nie będą skrępowani i poczują pozytywną energię jaką chcę ich zarazić na sesjach zdjęciowych. Dla tego też powstało bardzo jasne, przestronne miejsce, z niskim meblami, dostępnymi dla dzieci.  Jest trochę jak białe płótno, które mogę malować na przeróżne okazje. Przetestowalam już sesje noworodkowe, ciążowe, roczkowe a teraz zamieniam się powoli w świąteczną oazę do sesji pod choinką :)

studio fotograficzne warszawa dominika skrzypek

studio sesja noworodkowa dominika skrzypek

Sesje noworodkowe, kiedy tylko pozwala na to pogoda, są wykonywane przy naturalnym świetle dziennym. Uwielbiam te wielkie okna i ilość światła jakie wypełnia całe studio.

studio hustawka dominikaskrzypek

studio15 dominikaskrzypek

W nowym lokum nie mogło zabraknąć uwielbianej przed wszystkich huśtawki. Sesja ciążowa, rodzinna czy dziecięca - huśtawka to zazwyczaj must have na zdjęciach. Wywołuje naturalny śmiech dzieciaków a to najcenniejszy składnik udanego zdjęcia :) Na sesjach ciążowych jest fotogenicznym siedziskiem, a na święta przybiorę ją w świąteczne kwiaty.

studio  dominika skrzypek warszawa

Przez ostatnie 3 lata pracy marzyłam o wygodnym łóżku do zdjęć rodzinnych, ciążowych i dziecięcych. Nareszcie mam na tyle dużo przestrzeni, że może tu stać na co dzień i ubierać się w kolorowe narzuty i poduszki dopasowane do aktualnych okoliczności.

studio w warszawie dominika skrzypek

Odrobina klimatu boho do zdjęć rodzinnych i dużo mięcziutkich kocy i poduszek.

studio11 dominikaskrzypek

A teraz rzecz, na którą ja osobiście bardzo długo czekałam. Wizualizowałam ją sobie po nocach i planowałam ustawienia półek, szuflad, oświetlenia. Szafa na akcesoria do sesji zdjęciowych. Przepastna, jasna i pojemna. Każda szufladka jest już wypełniona po brzegi ubrankami dla noworodków, niemowląt, sukienkami dla dziewczynek i sukniami ciążowymi. Zmieściło się tam także nie jedno łóżeczko i misa, tkaninki, owijki, wianki i wszelkie małe akcesoria do sesji noworodkowych i dziecięcych.

studio1 dominika skrzypek

studio sesja noworodkowa warszawa dominika skrzypek

studio 6 dominika skrzypek

studio7 dominikaskrzypek

Moje kochane wieszaczki do ubranek, tych najmniejszych cudeniek, ktore zasługują na królewską ekspozycję.

Wianki i opaseczki do sesji noworodkowych są pięknie wyeksponowane na podświetlaniej półeczce. Oczy same się śmieją do tych słodkich cudowności. Mamusie mogą przebierać w kolorach i wzorach :)

studio dominika skrzypek

I jak na miejsce gdzie można się poczuć jak w domu przystało, mamy tu sympatyczny kącik kawowy, w którym zawsze czeka aromatyczna kawa, herbata i coś słodkiego dla jeszcze lepszej atmosfery :)
A szafkeczka poniżej jest pełna przykładowych produktów fotograficznych, które możecie zamowić po Waszej sesji zdjęciowej. 

studio kacik kawowy warszawa

Studio mieści się w Warszawie, na spokojnym Gocławiu, w sąsiedztwie urokliwego jeziorka Balaton, z pięknie zagospodarowaną zielenią i placami zabaw. Bliskość parku i kafejki nad samą wodą niesie za sobą dodatkową korzyść. W czasie sesji noworodkowych, w których uczestniczy kilkuletni braciszek lub siostrzyczka, staje się doskonałym miejscem na spacer, kiedy wykonamy już zdjęcia rodzinne i potrzebujemy chwili ciszy aby zapewnić maleństwu komfortowe warunki snu i pozowania :) A na wiosnę przymierzymy się do sesji plenerowych tuż za rogiem :)

Jak Wam się podoba moja nowa miejscówka?

Zapraszam Was do śledzenia mojego instagrama, gdzie w relacjach pokazuję wiele filmików i zdjęć z bieżącego wystroju studio: https://www.instagram.com/dominikaskrzypekphotography/

Related Articles

Świąteczne studio do sesji zdjęciowych

Świąteczne studio do sesji zdjęciowych

A jaka będzie Twoja sesja noworodkowa?

A jaka będzie Twoja sesja noworodkowa?

Kąpiel w mleku i kwiatach w moim studio.

Kąpiel w mleku i kwiatach w moim studio.